WYMIANY

Chcesz wymienić produkt?

1. Napisz na biuro@wlokienka.com podając swoje dane (imię, nazwisko) oraz numer zamówienia.   

2. Niezwłocznie po otrzymaniu od Ciebie wiadomości zweryfikujemy dostępność produktu zamiennego i potwierdzimy to z Tobą drogą mailową.

3. Zapakuj i zabezpiecz odpowiednio produkt i odeślij go na adres, który podamy Ci w wiadomości zwrotnej. 

Wymiana może być dokonana na ten sam model produktu (np z powodu nieodpowiedniego rozmiaru). Jeżeli interesuje Cię całkowity zwrot lub jeśli chcesz dokonać reklamacji wypełnij odpowiedni formularz dostępny poniżej. Wymiana jest uzależniona od dostępności produktu. Jeśli produkt będzie niedostępny możemy zaoferować pełny zwrot pieniędzy (minus koszty wysyłki) bądź kupon podarunkowy o wartości danego produktu. Przy wymianie Włókienka pokrywa koszt wysyłki nowego produktu. Koszt zwrotnej przesyłki jest pokryty przez kupującego. Prosimy o rozważne zakupy oraz zapoznanie się z tabelą rozmiarów dostępną pod każdym produktem. 

 

ZWROTY

Chcesz zwrócić produkt?

  1. Napisz na biuro@wlokienka.com

  2. Pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu

  3. Zapakuj produkt i wraz z formularzem oraz paragonem odeślij na adres, który podamy Ci w wiadomości zwrotnej.


Pamiętaj, że zgodnie z regulaminem sklepu na zwrot zakupionej rzeczy masz 14 dni roboczych od momentu otrzymania przez Ciebie przesyłki. Zwrotowi podlegać mogą jedynie niezniszczone towary z nieoderwaną metką. Podanie przyczyny zwrotu nie jest wymagane, jednak udzielenie tej informacji pomoże nam lepiej dostosować ofertę do Twoich potrzeb w przyszłości. Zwrotu pieniędzy na konto dokonamy w terminie do 14 dni roboczych od otrzymania paczki. Zwracamy koszty wysyłki w wysokości najtańszej oferowanej przez Włókienkę przesyłki, natomiast koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt Włókienki nie będą przyjmowane.

Mimo wszystko prosimy o przemyślane zakupy i zapoznanie się z naszą tabelą rozmiarów w momencie zakupu.

 

REKLAMACJE

Chcesz zgłosić reklamację?

  1. Napisz na biuro@wlokienka.com

  2. Pobierz, wydrukuj i wypełnij formularz

  3. Zapakuj produkt i wraz z formularzem oraz paragonem odeślij na adres, który podamy Ci w wiadomości zwrotnej.


Pamiętaj, że wszystkie towary objęte są 24-miesięczną odpowiedzialnością sprzedawcy za zgodność towaru z umową na warunkach wynikających z kodeksu cywilnego oraz innych właściwych ustaw. Reklamacja towaru może nastąpić ze względu na niezgodność towaru z umową.

 

Formularz subskrypcji

(+48) 798 832 399

Łódź, Miasto Włókniarzy

  • Facebook
  • Instagram

©2020 by Włókienka. Proudly created with Wix.com